همه چیز در مورد پرینتر استوک و فتوکپی استوک

۷ بازديد

در کشورهای اروپایی و آمریکا کلیه فروش و تعمیرات دستگاه های فتوکپی انحصارا توسط نمایندگان رسمی برندهای تولیدکننده انجام می پذیرد . با معرفی مدل جدید یک دستگاه ٬‌ نمایندگان رسمی در یک بازه زمانی تعریف شده خدمات و تامین قطعات برای مدل های قدیمی تر را محدود میکنند و با تخفیفات و پیشنهادات ویژه مشتریان خود را ترغیب به تعویض این دستگاه ها با مدل جدید معرفی شده می نمایند .

دستگاه کارکرده قدیمی پس از بازدید و رفع ایرادات توسط نمایندگی رسمی ٬‌

برای فروش به بازار کشورهای جهان سوم فرستاده می شوند .

به این دستگاه ها اصطلاحا دستگاه فتوکپی استوک گفته میشود .

 

مزایای دستگاه فتوکپی استوک :

 

۱- قیمت بسیار پایین تر در مقایسه با دستگاه نو :

قیمت یک دستگاه فتوکپی استوک بین ۲۰٪ تا ۵۰٪‌ قیمت دستگاه نو آن مدل می باشد .

این اختلاف قیمت با توجه به سلامت و کارایی دستگاه های فتوکپی استوک و تفاوت ناچیز کیفیتی

با دستگاه های نو ٬‌ مهمترین عامل برای انتخاب این دستگاه ها

و بزرگترین مزیت این دستگاه ها می باشد .

 

مزایای دستگاه پرینتر استوک چیست؟

استفاده از دستگاه پرینتر استوک ، مزایای مختلفی برای کاربران دارد ؛ از جمله ی این مزایا می توان به موارد زیر اشاره نمود :

قیمت بسیار پایین تر در مقایسه با دستگاه نو

جالب است بدانید که قیمت یک دستگاه پرینتر استوک بین ۲۰ تا ۵۰ درصد‌ قیمت دستگاه نو آن مدل می باشد . این اختلاف قیمت ، با توجه به سلامت و کارایی دستگاه های فتوکپی استوک و تفاوت ناچیز کیفیتی با دستگاه های نو ، مهم ترین عامل برای انتخاب این دستگاه ها و همچنین بزرگ ترین مزیت این دستگاه ها به حساب می آید .

به عنوان مثال ، دستگاه شارپ MXM453، به صورت نو ، قیمتی معادل ۱۸ میلیون تومان دارد . این در حالی  است که قیمت نمونه ی استوک آن ، چیزی حدود ۵ الی ۶ میلیون تومان است .

کیفیت ‌

دستگاه های استوک وارداتی از کشورهای صنعتی و پیشرفته ، به صورت آماده به کار از کشور مبدا صادر می شوند . با توجه به استفاده از مواد مصرفی و قطعات یدکی اورجینال و نیز تحت پشتیبانی بودن توسط نمایندگان رسمی در کشور مبدا ، دستگاه کپی استوک از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد . توصیه می کنیم که در هنگام خرید دستگاه های کپی استوک ، حتما به وضعیت ظاهری و داخل دستگاه توجه کنید . در این دستگاه ها ، به هیچ عنوان خبری از گرد و خاک ، پودر تونر اضافه و … در داخل دستگاه نیست . دقت داشته باشید که وضعیت ظاهری این دستگاه کپی ، تا ۹۰ درصد شبیه به دستگاه نو می باشد .

مجموعه شکیل نگار چابهار واردکننده انواع پرینتر استوک .

 

 
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در رویا بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.