اسباب کشی صفر تا صد

۳ بازديد

در این مقاله به روش های اصولی بسته بندی و نقل مکان با استفاده از انواع کارتن اسباب کشی برای بسته بندی وسایل منازل واداره می پردازیم با ما همراه باشید با مقاله راهنمای اسباب کشی.

اگر شما هم قصد نقل مکان به خانه جدید را دارید این مقاله را به دقت بخوانید تا وسایل مهم وشکستنی خود را بدون کوچکترین اسیبی به مقصد برسانید.

چگونه تلخی ها را شیرین کنیم ؟

همیشه زمانی که صحبت از اسباب کشی می شود اولین چیزی که به ذهنمان میرسد سختی ها و تلخی های حاصل از شکستن وسیله ای است که مارا آزار میدهد.

اما می توان این تلخی ها را با کارتن های مخصوص و بسته بندی به روش اصولی تبدیل به شیرینی کرد که اصول کاربردی را در پایین به طور کامل آموزش می دهیم تا از رویای رفتن به خانه جدید بدون هیچ کابوسی لذت ببرید.

تهیه کارتن مخصوص

مهم ترین امر در اسباب کشی و سلامت وسایل در طول نقل مکان استفاده از کارتن های مخصوص می باشد.

این کارتن ها تاثیر بسزایی در محافظت از وسایل شکستنی دارند.

و همچنین این کارتن ها در انواع و اندازه های مختلف در بازار موجود می باشند که با توجه به میزان اهمیت وسیله می توانید از کارتن های تک لایه , سه لایه , پنج لایه و هفت لایه استفاده کنید.

بسته بندی وسایل

برای اسیب نرسیدن به وسیله ها و تلخی های ناشی از این موضوع بعد از اسباب کشی باید اصول بسته بندی رعایت شود. در بسته بندی توجه داشته باشید که هر اندازه که با وسواس بیشتری وسایل مهم و شکستنی را بسته بندی کنید در نهایت با خیال راحت تری انها را در خانه جدید باز می کنید.

برای بسته بندی وسایل به کارتن بسته بندی , کاور و کیسه , ملزومات بسته بندی مانند چسب و همچنین لفاف نیاز دارید.

ابتدا متناسب با اندازه وسیله کارتن مورد نظر را انتخاب کنید و سپس وسیله را درون کارتن قرار دهید و با توجه به اهمیت وسیله می توانید از نایلون های حباب دار جهت پر کردن فضای خالی کارتن استفاده نمایید. همچنین می توانیدبه جای نایلون حباب دار از لباس ها و روزنامه ها جهت پر کردن فضای خالی استفاده کنید.

فروشگاه کارتن اسباب کشی

در نظر داشته باشید که مهترین مرحله در اسباب کشی مرحله ی بسته بندی می باشد چون این مرحله مشخص کننده وضعیت سلامت وسیله شما در انتهای کار می باشد.

بهتر است وسایلی مانند بشقاب را با کمی فاصله از هم قرار دهیم و با گذاشتن نایلون های حباب دار بین انها سلامت وسایل شکستنی خود را تضمین کنیم.

تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در رویا بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.