مهمترین اجزای پرینتر استوک

۱۲ بازديد
در این مقاله وبلاگ مطلب به مهمترین اجزای پرینتر استوک می پردازیم.
پرینتر استوک مانند پرینترهای معمولی اجزای یکسانی دارد اما برای خرید باید بعضی از اجزا رو چک کرد یکی از مهمترین این اجزا، کاورِ پرینتر استوک هستش.

کاور یا چاپگر، پوسته بیرونی چاپگر است که روی قسمت های مکانیکی آن کشیده می شود. به این ترتیب گرد و غبار یا عوامل خارجی وارد دستگاه نمی شود. حتی از دستگاه در برابر آسیب های تصادفی کاربر محافظت می کند. زمانی که چاپگر نیاز به تعمیر دارد یا زمانی که کارتریج نیاز به تعویض دارد، می تواند باز شود. پوشش چاپگر نقش مهمی در زیباسازی دستگاه دارد. به این ترتیب سازندگان می توانند دستگاه را تبلیغ کنند و شکل زیباتری به آن بدهند.

یکی دیگر از اجزای مهم سینی خروجی و صفحه الحاقی سینی خروجی

سینی خروجی برای دریافت ورق های کاغذ پس از اتمام فرآیند چاپ استفاده می شود. همچنین زبانه ها را از خم شدن یا چروک شدن محافظت می کند. این قسمت از چاپگر یکی دیگر از قطعات ضروری است که فرآیند چاپ و دریافت پروژه نهایی را بسیار تسهیل می کند.

از طرف دیگر، صفحه اکستنشن سینی خروجی برای گشاد و بزرگ کردن سینی خروجی استفاده می شود. این قسمت از چاپگر یکی از قسمت های اصلی پرینتر استوک نیست. به دست آوردن کاغذهای بسیار بزرگ که فرآیند چاپ را خسته کننده می کند، می تواند بسیار مهم و کارآمد باشد.
دیگر اجزای مهم پرینتر استوک را در سایت شکیل نگار بخوانید.
منبع: وبلاگ شکیل نگار چابهار
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در رویا بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.